Login
Email
Password
Forgot Password ?
Insert the e-mail used in the registration
Search SUN
Guardian Angel

İrtibat Uyarı hizmetine ilave olarak Speedentity Guardian Angel adı verilen bir hizmet daha geliştirmiştir. Guardian Angel kullanıcı güvenliği için önemli bir kişidir çünkü her bir kullanıcı için aktif korumayı temsil eder.

Guardian Angel kullanıcı tarafından kendi koruma topluluğu içerisinde seçilmiş, güvenilir bir kişidir. Eğer Guardian Angel aktive edilirse, gerektiğinde kullanıcının Kurtarma Sayfasına derhal ve tam erişim hakları olacaktır ve kullanıcının hareketleri ve bulunduğu yerle ilgili önemli bilgilere erişecek, gerekli belge ve bilgileri kurtarıcılara göndererek onlara yardımcı olacak ve aynı zamanda kullanıcının koruma topluluğundaki diğer kişileri de uyaracaktır.

Guardian Angel kullanıcının SUN (Speedentity Evrensel Numarasının) girilmesi ile alarma geçirilebilir ancak kullanıcının Speedentity Kişisel Gözetim hizmetinden gelen, varlığını devam ettirdiğini teyit etmesini isteyen taleplere cevap vermemesi halinde bağımsız olarak da aktive olabilir. Her iki durumda da derhal Guardian Angel'a uyarı mesajı ulaşır ve ardından hızlı bir şekilde takip ettikleri Speedentity kullanıcılarının bilgilerine erişebilirler.

Donate
for community
"Join the community and support Speedentity.
We need you!"