Login
Email
Password
Forgot Password ?
Insert the e-mail used in the registration
Search SUN
Logout
Hakkımızda
Speedentity Nedir

Speedentity, yetişkinler, çocuklar, yaşlılar ve hayvanlar için ilk internet bazlı alarm ve kişisel koruma topluluğudur. Size ne zaman ve nerede olursanız olun size acil durumlar veya tehlike durumunda kullanmanız için profil kurma imkanını verir. Acil durum veya tehlike durumlarında seçkin topluluğunuz uyarılacak ve size hızlı ve güvenilir bir şekilde geri dönüş yapabilecek durumda olacaktır. Speedentity topluluğuna her ihtiyacınız olduğunda güvenebilirsiniz. Size aradığınız ve her zaman istediğiniz koruma hizmetini sunar.

Speedentity nasıl çalışır

Speedentity sizin güvenliğiniz için uğraşır! Kayıt olurken, Speedentity’nin her üyesine benzeri olmayan SUN (Speedentity Evrensel Numarası) adında bir numara verilmiştir. SUN numarası Speedentity üyelerini 24 saat boyunca, 364 gün boyunca internet bulunan herhangi bir yerde bağlantı sağlar. Acil durumlarda, Speedentity web sitesinde SUN numarasını girerek kurtarıcılar hızlıca uygun bilgilere, kimlik bilgilerine, sağlık durumuna ve bağlantı telefon numaralarına ulaşarak kullanıcıyı daha hızlı kurtarabilirler. SUN numarası kullanıcının kullanıdığı Speedentity Kartında veya bileklik, plastik etiket, üzerinde görünebilir ve kimliğinin belirlenmesine yardım edebilir. Ayrıca kullanıcılar, kimlik verilerinin, adreslerinin, yasal ve tıbbi korumaları için olan bağlantılarının, gezi programların, uçak biletlerinin ve otel rezervasyonlarının kopyalarını yükleyebilirler. Ancak Speedentity tarafından sunulan servisler bu kadar değil, aslında kullanıcı şu servisleri kombin edebilir: Guardian Angel, Yaşam İzleme Kaydı ve Kişisel Gözetim, bunların hepsi acil durumlarda kullanılmaya aktifdirler. Hatta, GPS İzleme ile (Speedentity tarafından sunulan başka bir servis) hareketlerinizi otomatik olarak takip edebilir, konumunuzu temiz bir şekilde görebilir ve otomatik olarak kendinize hareket yolu çizebilirsiniz. Bu servis Speedentity uygulaması ile aktif edilir ve bilgilerinizin ne sıklıkla aktarılacağını Admin bölgesinden kendiniz seçebilirsiniz. Ayrıca topluluğunuzdan en fazla 5 kişiyi izleyebilir ve en fazla 5 kişiye sizi izlemesi için izin verebilirsiniz. 


Neden Speedentity

Speedentity’ye katılan her kullanıcı kendi koruma topluluğunun güvenilir insanlar sağlayarak global bir seviyeye getirebilir. Speedentity tek internet bazlı yetişkinler, çocuklar, yaşlılar,hayvanların ve koruma ve güvenliğin gereksinimlerini karşılamak için global bir çözümdür. Globalleşen dünyada tehlikeler katlanarak, belirsiz bir şekilde artmaya devam ederken Speedentity herkesin ihtiyacı olan alarm ve korumaya yeni bir soluk getiriyor. Speedentity’nin koruma için tasarladığı bir türü fırsata bir göz atın. Bugün global korumanın kişisel topluluğunu aktif edin ve güveniniz tam olsun!
Donate
for community
"Join the community and support Speedentity.
We need you!"